Náš cieľ

Security systems s.r.o. je slovenská spoločnosť so sídlom v Trnave, ktorá sa špecializuje na dodávku a inštaláciu bezpečnostných a komunikačných systémov. Našim cieľom je chrániť majetok a osoby našich klientov a poskytovať im pocit bezpečia a istoty.

Naše výhody

Skúsenosti a profesionalita: Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti dodávky a inštalácie bezpečnostných systémov. Naši technici sú vysoko kvalifikovaní a disponujú všetkými potrebnými znalosťami a zručnosťami.

Široká ponuka produktov a služieb: Ponúkame široký výber bezpečnostných systémov pre rôzne potreby a rozpočty.

Individuálny prístup: Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a snažíme sa mu ponúknuť riešenie, ktoré optimálne splní jeho požiadavky.

Konkurenčné ceny: Ponúkame konkurenčné ceny na všetky naše produkty a služby.

Spoľahlivosť a záruka: Na všetky naše produkty a služby poskytujeme záruku.

Zverte nám vašu bezpečnosť

Bezpečnosť je niečo s čím musíme všetci počítať. Naši pracovníci počas svojej dlhoročnej pracovnej histórii majú nadobudnuté vysoké odborné vedomosti a skúsenosti. Dovoľte nám preto predstaviť vám naše riešenie pre vašu ochranu a veríme, že aj vy budete čoskoro patriť do skupiny našich spokojných zákazníkov. Naša podnikateľská stratégia je založená na dodávaní a tvorbe informačných a bezpečnostných systémov od rôznych výrobcov. Chceme tým zabezpečiť vašu technologickú nezávislosť, znížiť náklady na ich budovanie a poskytnúť veľkú flexibilitu pri ich inovácii a rozširovaní.

Ponúkame aj iné